Dla Firm

OFERTA BIZNES

KREOWANIE WIZERUNKU OSÓB W BIZNESIE – SZKOLENIA PRACOWNIKÓW

 

Tematem szkolenia jest prezentacja profesjonalnych technik wizażu; instruktaż w zakresie doboru makijażu, porady kolorystyczne związane z analizą typu urody, dodatków, ubioru oraz stylu do typu urody i sylwetki. Kompozycja wizerunku zależna od okoliczności i zasad etykiety biznesowej. Szkolenie oparte jest na wykładzie, pokazie oraz indywidualnych konsultacjach (bądź TRENINGU MAKIJAŻU) uczestniczek szkolenia z wizażystką i stylistką. Kluczową część szkolenia stanowią indywidualne porady i wskazówki. Program szkolenia jest dostosowany do wymogów Klienta oraz jego „dress codu”.

Szkolenie adresowane jest dla osób, których wizerunek odgrywa znaczącą rolę w rozwoju kariery, kontaktach biznesowych i negocjacjach zawodowych. Program kursu stworzony jest, zarówno dla kobiet realizujących swoje zadania na stanowiskach wiodących, jak też tych, które reprezentują firmy na stanowiskach sekretarek i asystentek czy przedstawicieli handlowych.

Przygotowując projekt współpracy w pierwszej kolejności analizujemy potrzeby Waszej firmy/instytucji, a następnie tworzymy program szkoleniowy na miarę Waszych potrzeb.

ZAPRASZAM