O mnie

 

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, makijażystką  oraz charakteryzatorem filmowym a przede wszystkim kobietą z pasją.

Od lat pracuję z klientami indywidualnymi oraz modelkami na backstage'u pokazów mody, przy sesjach zdjęciowych oraz na planach filmowych tworząc perfekcyjnie wykonane makijaże zgodne z oczekiwaniami moich klientów.Jako profesjonalna wizażystka pracowałam dla takich firm jak Laura Mercier, Shiseido i  Loreal. Jestem również  szkoleniowcem w zakresie rozwijania i kreowania wizerunku, który jest kluczowym narzędziem w autoprezentacji i kontaktach biznesowych.

Niezależnie od tego czy tworzę nowoczesny look , piękny i czysty makeup beauty czy Twój Ślubny wizerunek jestem z Tobą i słucham Twoich potrzeb.

Oferuję: makijaże na potrzeby sesji zdjęciowych, reklam, filmów, pokazów mody i klientów indywidualnych, pokazy makijażu oraz szkolenia indywidualne i grupowe w tematyce kreowania i budowania wizerunku dające wymierne korzyści uczestników.

Pracuję na najwyższej jakości kosmetykach światowych marek min. Laura Mercier, Shiseido, YSL,Chanel, Dior, Estee Lauder a wszystkie makijaże utrwalam  profesjonalnymi fixerami gwarantującymi trwałość makijażu.

Indywidualnie podchodzę do każdego projektu i do każdego klienta bez względu czy odbywa się to na backstage'u , w Twoim domu czy sali szkoleniowej.

Twoje zadowolenie jest dla mnie priorytetem i ogromną satysfakcją !


W MEDIACH

 

   * Centrum Promocji Mody " IV Salon Bielizny 2017 "

      https://www.youtube.com/watch?v=a-ewdgHW6Z8

 

    *    Moje makijaże w ELEGANT MAGAZINE

       http://elegantmag.com/welcome/2015/05/19/2762/

 

     * Kilka moich prac z pokazu Fashion Week Poland (Body Wear Show 2014) 

 

  • Relacja podsumowującą sesję zdjęciową "Zostań twarzą kampanii Portu Łódź".

 

 

Makijaż: Monika Borowiec

  • Audycja "Na Topie" cykl wywiadów ze mną dla Radia Łódź